بُز روسیه سوریه کنترل آمریکا واشنگتن

بُز: روسیه سوریه کنترل آمریکا واشنگتن آمریکایی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ۱۳ نفر در اعتراضات خیابانی کشته شده‌اند

در این گزارش تعداد کشته‌های درود در اعتراضات یکشنبه شب را دو نفر اعلام می‌کند. با این توضیح که دو نفر دیگر نیز در اعتراضات شنبه شب در همین شهر با گلوله کشته شده

۱۳ نفر در اعتراضات خیابانی کشته شده‌اند

۱۳ نفر در اعتراضات خیابانی کشته شده است اند

عبارات مهم : ایران

در این گزارش تعداد کشته های درود در اعتراضات یکشنبه شب را دو نفر اعلام می کند. با این توضیح که دو نفر دیگر نیز در اعتراضات شنبه شب در همین شهر با گلوله کشته شده است بودند.

به گزارش فرارو، خبرگزاری صدا و سیما گزارشی راجع به اعتراضات خیابانی اخیر در بعضی از شهرهای کشور عزیزمان ایران تهیه کرده هست. در این فیلم تصاویری از تخریب اموال آتش نشانی در دورود، حمله به خودروهای مردم در تویسرکان و آتش زدن چند بانک در شاهین شهر اصفهان نشان داده می شود.

در گزارش تهیه شده است به وسیله “صدا و سیما” تعداد کشته های دورود در اعتراضات یکشنبه شب دو نفر اعلام می شود. با این توضیح که دو نفر دیگر نیز در اعتراضات شنبه شب در همین شهر با گلوله کشته شده است بودند.

آن گونه در فیلم تهیه شده است در خبرگزاری صدا و سیما علام می شود در تیراندازی مشکوک در تویسرکان 6 نفر کشته شده است اند.

در ادامه به حوادث شاهین شهر اصفهان نیز پرداخته می شود. به روایت این فیلم، در حوادث شب گذشته شاهین شهر سه نفر کشته شدند. با استناد به این فیلم در حوادث چند روز اخیر بعضی از شهرهای کشور عزیزمان ایران تا حالا سیزده نفر کشته شده است اند.

۱۳ نفر در اعتراضات خیابانی کشته شده‌اند

واژه های کلیدی: ایران | حوادث | اصفهان | شهرهای | خیابانی | اعتراضات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs