بُز روسیه سوریه کنترل آمریکا واشنگتن

بُز: روسیه سوریه کنترل آمریکا واشنگتن آمریکایی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استاد کی‌روش! شما به ما بدهکارید!

آقای کی‌روش جهت گرفتن هیجان و استرس افزایش و نوستالژیک کردن صعودمان به جام جهانی به ما بدهکارید.

استاد کی‌روش! شما به ما بدهکارید!

استاد کی روش! شما به ما بدهکارید!

عبارات مهم : استرس

آقای کی روش جهت گرفتن هیجان و استرس افزایش و نوستالژیک کردن صعودمان به جام جهانی به ما بدهکارید.

واقعا این چه وضعش است؟ افزایش این قدر بی هیجان؟ چه معنی دارد دو هفته قبل از آخر مسابقه های انتخابی جام جهانی ما افزایش کرده باشیم؟ این هم شد فوتبال که هیچ حریفی در تمام طول بازی های انتخابی حتی یک موقعیت مسلم گل روی دروازه مان خلق نکند؟

استاد کی‌روش! شما به ما بدهکارید!

این همه دعوا کردید، این همه سر و صدا به پا شد. هی ترساندیدمان که کار دشواری در پیش است که این قدر راحت افزایش کنیم؟ اصلا نمی خواهم راجع به همه آن دفعاتی که حسرت رفتن به جام جهانی به دلمان مان را برایتان یادآوری کنم. بیاید و همین افزایش 4 سال قبل مان را دوباره بررسی کنیم.

فوتبال مان کلی ژنرال داشت. کلی بازیکن اسمی که سن ارزش بین 30 تا 33 سال بود. از علی کریمی و نکونام و آندو گرفته تا مجتبی جباری و شجاعی و همین سید جلال یا پژمان. تازه گوچی و اشکان دژاگه و چند تا متولد خارج از کشور عزیزمان ایران دیگر را هم که آورده بودید و رحمتی هم که بود. یادتان است چه افزایش هیجان انگیزی داشتیم!

آقای کی‌روش جهت گرفتن هیجان و استرس افزایش و نوستالژیک کردن صعودمان به جام جهانی به ما بدهکارید.

شما مدام می نالید که امکانات کم هست. نیاز به اردوی زیاد دارید. نسل تیم ملی را عوض کردید و کلی بازیکن آورده اید که خیلی های ارزش را مثل همین علی کریمی ، حتی هنگامی که در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی می کردند هم کمتر حتی ما فوتبالی تر ها دیده بودیم. این ها را ریختید دور هم که دقیقا چه اتفاقی بیفتد؟ خب حق دارند مربیان باشگاهی که معترض باشند! هنگامی که تیمی دارید که 5 نفرش را جلوی کره می گذارید بیرون و 5 تا جوان تازه جای ارزش می گذارید و باز بدون اینکه حتی یک موقعیت به حریف بدهید ، به سادگی آب خوردن شکستش می دهید، که دیگر نیاز به تمرین و اردوی بلند مدت ندارید! اصلا معلوم نیست چه به خورد بازیکنان تان در این اردوها می دهید که می آیند کره و قطر و ازبکستان را که هر بار جلوی تیم های باشگاهی مان بازی می کنند ، دمار از روزگارمان در می آورند را این قدر راحت شکست می دهید ، تازه هنگامی که این فرزند ها برمی گردند به اردوی تیم های ارزش ، مشخص می شود دو سه کیلویی هم چاق شده است اند. برادر این چه وضع تمرین دادن است آخر؟!

دیگر بردن این کره و قطر و چین و ازبکستان که کار دشواری نیست! هی لیگ تعطیل می کنید ، اردو می گذارید. فریاد می زنید ، دعوا راه می اندازید. یک بار مزاحم حال خوش ژنرال می شوید ، یک بار داد برانکوی عزیزتر از جان را در می آورید و کلا هم که روی اعصاب حاج محمد مایلی کهن هستید.

بابا آخر جهت چی؟ که ته همه این شلوغکاری ها این قدر بی هیجان تیم به جام جهانی ببرید؟ حالا به عنوان نمونه الان تیم اول گروه شدید که چی؟ رکورددار افزایش بدون گل خورده به جام جهانی شدید که برویم بگوییم به چند من؟ برادر من می دانید با این افزایش راحت چه لذتی را از همه ما گرفتید؟ بابا ما به خرداد پر اتفاق عادت داریم. به مشکل ، به تلاش ، به دعا ، به عجز و استرس. می دانید با این افزایش راحت تان مانع شدید چقدر دست به دعا برداشته شود؟

استاد کی‌روش! شما به ما بدهکارید!

نه آقای کی روش شما به ما بدهکارید که بدون حرص و استرس به جام جهانی برده ایدمان. من فکر می کردم فقط خودم این حس را دارم ولی جهت اطمینان هم از عادل فردوسی پور پرسیدم و هم از مهدی تاج که مدیر فدراسیون هست. حتی ان دو هم می گفتند خیلی با منطق و نظم و روی اصول افزایش کردیم و این افزایش به آنها هم نجسبیده بود!

اخبار ورزشی – خبرآنلاین

آقای کی‌روش جهت گرفتن هیجان و استرس افزایش و نوستالژیک کردن صعودمان به جام جهانی به ما بدهکارید.

واژه های کلیدی: استرس | افزایش | جام جهانی | هیجان انگیز | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs